STWORZONE Z MIŁOŚCIĄ, PASJĄ I PERFEKCJĄ

Outlet

Według słów polskiej Noblistki “nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy (…) żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy (...)”.

Choć pierwotnie pomyślane o życiu ludzkim, słowa te doskonale charakteryzują magię szkła, które, z pozoru proste i wręcz przejrzyste, nie jest nigdy takie samo, identyczne, w pełni powtarzalne.

Jako materiał twórczy jest ono plastyczne i, dla wprawnych rąk, w znacznym stopniu przewidywalne. Jednak, mimo tego, szkło jest żywiołem i, jak każdy żywioł, potrafi zaskoczyć człowieka, rządząc się swoimi prawami. Dlatego niektóre z naszych prac – wykonane z pełnym zaangażowaniem, w pełnym skupieniu i w pełni zgodnie ze sztuką – w efekcie finalnym zaskakują nas magią żywego szkła i tchnieniem żywiołu.

Noszą one na sobie drobne, charakterystyczne znaki szczególne, których nie chcemy nazywać wadami lub skazami. Wady i skazy jednoznacznie kojarzone są z czymś gorszym, mniej wartym. Znaki szczególne na niektórych z naszych prac – w postaci np. pojedynczego pęcherzyka powietrza uwięzionego w szklanym ciele lub mikrośladu odciśniętego przez proces produkcji – absolutnie nie czynią ich gorszymi, wadliwymi czy mniej wartymi z punktu widzenia ich użyteczności.

Wręcz przeciwnie – one nadają im w pełni unikatowy charakter, nie wpływając w znaczącym stopniu na ich walory estetyczne oraz użytkowe. Co więcej – one tworzą z nich dzieła w pełni unikatowe.

Specjalnie z myślą o tego typu naszych unikatach oraz tych z Państwa, którzy chcą dostrzec piękno, nie oceniając go przez pryzmat ewentualnych znaków szczególnych, stworzyliśmy sklep typu outlet.

Można dokonać w nim zakupu pełnowartościowego wyrobu seryjnego marki Borowski Studio, który stał się cennym unikatem właśnie dzięki znakowi szczególnemu nadanemu przez żywioł szkła.

Ceny tego typu prac są niższe od standardowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą outletową ofertą.

NEWSLETTER

I agree with the Polityka prywatności

Studio Borowski Sp. z o.o.
Huta szkła

Sklep/Outlet

 


Tomaszów Bolesławiecki 87


Katarzyna Borowski – +48 695 585 124
Paweł Borowski – +48 601 585 124


borowski_glass@poczta.onet.pl


Pn.-Pt. 9.00 - 16.00
Sb. 9.00 - 13.00
inne godziny po telefonicznym uzgodnieniu.

Kreator formularzy by JoomlaShine